MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10941721

nr 1094 1721

Byrå

1800-tal, Mahogny, längd: 102 cm, djup: 62 cm, höjd: 97 cm

Kondition: slitage, skador

måndag 6 mars 2017
kl 19:02:58